KULLANIM KOŞULLARI

GENEL BAKIŞ

Bu web sitesi Aslıhan Başak Koçak tarafından işletilmektedir. Site boyunca “biz”, “biz” ve “bizim” terimleri Aslıhan Başak Koçak’ı ifade eder. Aslıhan Başak Koçak, burada belirtilen tüm şartları, koşulları, politikaları ve bildirimleri kabul etmeniz şartıyla, bu siteden size sunulan tüm bilgileri, araçları ve hizmetleri içeren bu web sitesini sunmaktadır.

Sitemizi ziyaret ederek ve / veya bizden bir şey satın alarak, “Hizmetimize” katılıyor ve bu ek şartlar ve koşullar ve politikalar dahil olmak üzere aşağıdaki şartlar ve koşullar (“Hizmet Şartları”, “Şartlar”) ile bağlı olduğunuzu kabul ediyorsunuz. burada referans verilen ve / veya köprü yoluyla erişilebilir. Bu Hizmet Koşulları, tarayıcı, satıcı, müşteri, tüccar ve / veya içerik katkıda bulunan kullanıcılar da dahil olmak üzere, bunlarla sınırlı olmamak üzere, sitenin tüm kullanıcıları için geçerlidir.

Lütfen web sitemize erişmeden veya kullanmadan önce bu Hizmet Şartlarını dikkatlice okuyun. Sitenin herhangi bir bölümüne erişerek veya bunları kullanarak, bu Hizmet Şartları'na bağlı kalmayı kabul edersiniz. Bu sözleşmenin tüm şartlarını ve koşullarını kabul etmiyorsanız, web sitesine erişemez veya herhangi bir hizmet kullanamazsınız. Bu Hizmet Şartları bir teklif olarak kabul edilirse, kabul açıkça bu Hizmet Şartları ile sınırlıdır.

Mevcut mağazaya eklenen yeni özellikler veya araçlar da Hizmet Şartlarına tabi olacaktır. Bu sayfadaki herhangi bir zamanda Hizmet Şartlarının en güncel sürümünü inceleyebilirsiniz. Web sitemizde güncellemeler ve / veya değişiklikler yayınlayarak bu Hizmet Şartlarının herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Değişiklikler için bu sayfayı düzenli aralıklarla kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişikliğin gönderilmesini takiben web sitesini kullanmaya veya siteye erişmeye devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul etmekten ibarettir.

Mağazamız Shopify Inc.'de barındırılmaktadır. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi size satmamıza izin veren online e-ticaret platformunu sunarlar.

BÖLÜM 1 - GENEL ŞARTLAR

Herhangi bir zamanda herhangi bir sebeple herhangi birine hizmet vermeyi reddetme hakkımız saklıdır.
İçeriğinizin (kredi kartı bilgileri dahil değil) şifrelenmemiş olarak aktarılabileceğini ve (a) çeşitli ağlar üzerinden yayınları içerebileceğini biliyorsunuz; ve (b) bağlantı ağlarının veya cihazlarının teknik gereksinimlerine uygun ve adapte olacak değişiklikler. Kredi kartı bilgileri her zaman ağ üzerinden aktarım sırasında şifrelenir.

Bu sözleşmede kullanılan başlıklar yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla dahil edilmiştir ve bu Koşulları sınırlamaz veya başka şekilde etkilemez.

BÖLÜM 2 - Bilginin doğruluğu, eksiksizliği ve zamanlaması

Bu sitede sunulan bilgilerin doğru, eksiksiz veya güncel olmaması durumunda sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu sitedeki materyaller yalnızca genel bilgi amaçlıdır ve birincil, daha doğru, daha eksiksiz veya daha zamanında bilgi kaynaklarına danışmadan karar vermede tek temel olarak kullanılmamalı veya güvenilmemelidir. Bu sitedeki materyallere güvenilmesi kendi sorumluluğunuzdadır.
Bu sitenin içeriğini herhangi bir zamanda değiştirme hakkımız saklıdır, ancak sitemizdeki hiçbir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemizde yapılan değişiklikleri izlemenin sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul edersiniz.

BÖLÜM 3 - HİZMET VE FİYATLARA DEĞİŞİKLİKLER

Ürünlerimizin fiyatları önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.
Herhangi bir zamanda, herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın, Hizmeti (veya herhangi bir bölümünü veya içeriğini) değiştirme veya sonlandırma hakkını saklı tutarız.
Hizmetin herhangi bir şekilde değiştirilmesi, fiyat değişikliği, askıya alınması veya durdurulması nedeniyle size veya üçüncü taraflara karşı sorumluluk kabul etmeyiz.

BÖLÜM 4 - ÜRÜNLER VEYA HİZMETLER (varsa)

Bazı ürünler veya hizmetler yalnızca web sitesinde çevrimiçi olarak bulunabilir. Bu ürünler veya hizmetler sınırlı miktarda olabilir ve yalnızca İade Politikamıza göre iade veya değişime tabidir.
Mağazada görünen ürünlerimizin renk ve görüntülerini mümkün olduğunca doğru göstermek için her türlü çabayı gösterdik. Bilgisayar monitörünüzün herhangi bir renk gösteriminin doğru olacağını garanti edemeyiz.
Ürünlerimizin veya Hizmetlerimizin satışlarını herhangi bir kişiye, coğrafi bölgeye veya bölgeye sınırlandırma hakkını saklı tutarız, ancak zorunlu değiliz. Bu hakkı durum bazında kullanabiliriz. Sunduğumuz tüm ürün veya hizmetlerin miktarlarını sınırlama hakkımız saklıdır. Tüm ürün açıklamaları veya ürün fiyatlandırması, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, herhangi bir zamanda önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir ürünü herhangi bir zamanda sonlandırma hakkını saklı tutarız. Bu sitede yapılan herhangi bir ürün veya hizmet için herhangi bir teklif yasaktır.
Satın aldığınız veya satın aldığınız hiçbir ürünün, hizmetin, bilginin veya diğer malzemelerin kalitesinin beklentilerinizi karşılayacağını veya Hizmet'teki herhangi bir hatanın düzeltileceğini garanti etmiyoruz.

BÖLÜM 5 - FATURA VE HESAP BİLGİSİ

Bize verdiğiniz siparişleri reddetme hakkımız saklıdır. Kendi takdirimize bağlı olarak, kişi başına, hane başına veya sipariş başına satın alınan miktarları sınırlayabilir veya iptal edebiliriz. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabına veya altına verilen siparişleri, aynı kredi kartını ve / veya aynı fatura ve / veya gönderim adresini kullanan siparişleri içerebilir. Bir siparişde değişiklik yapmamız veya iptal etmemiz durumunda, siparişin verildiği tarihte verilen e-posta ve / veya fatura adresini / telefon numarasını arayarak sizi bilgilendirmeye çalışabiliriz. Kendi kararımıza göre bayiler, satıcılar veya distribütörler tarafından verilen emirleri sınırlama veya yasaklama hakkını saklı tutarız.

Mağazamızda yapılan tüm alışverişler için geçerli, eksiksiz ve doğru satın alma ve hesap bilgileri sağlamayı kabul edersiniz. İşlemlerinizi tamamlayıp ihtiyaç duyduğunuzda sizinle iletişim kurabilmemiz için, hesabınızı ve e-posta adresiniz ve kredi kartı numaralarınız ve son kullanma tarihleriniz dahil olmak üzere diğer bilgileri derhal güncellemeyi kabul edersiniz.

Daha fazla ayrıntı için lütfen İade Politikamızı inceleyin.

BÖLÜM 6 - ÜÇÜNCÜ TARAF LİNKLERİ

Hizmetimiz üzerinden sunulan belirli içerik, ürünler ve hizmetler üçüncü tarafların materyallerini içerebilir.
Bu sitedeki üçüncü taraf bağlantıları, sizi bizimle bağlantısı olmayan üçüncü taraf web sitelerine yönlendirebilir. İçeriği veya doğruluğu incelemekten veya değerlendirmekten sorumlu değiliz ve üçüncü taraflara ait materyaller veya web siteleri veya üçüncü tarafların diğer materyalleri, ürünleri veya hizmetleri için hiçbir garanti veya sorumluluk üstlenmeyiz.
Malların, hizmetlerin, kaynakların, içeriğin veya herhangi bir üçüncü taraf web sitesi ile bağlantılı olarak yapılan diğer işlemlerin satın alınması veya kullanılmasıyla ilgili herhangi bir zarar veya ziyandan sorumlu değiliz. Lütfen üçüncü tarafın politikalarını ve uygulamalarını dikkatlice inceleyin ve herhangi bir işleme başlamadan önce bunları anladığınızdan emin olun. Üçüncü taraf ürünlerle ilgili şikayetler, iddialar, endişeler veya sorular üçüncü taraflara yönlendirilmelidir.

BÖLÜM 7 - KULLANICI YORUMLARI, GERİ BİLDİRİM VE DİĞER SUNULANLAR

Kendi takdirimize bağlı olarak belirlediğimiz içeriği izleme, düzenleme veya kaldırma yükümlülüğümüz yoktur ancak yasadışı, saldırgan, tehdit edici, hakaret içeren, pornografik, müstehcen veya başka türlü sakıncalı veya herhangi bir tarafın fikri mülkiyetini veya bu Hizmet Şartlarını ihlal edemeyiz .
Yorumlarınızın, telif hakkı, ticari marka, mahremiyet, kişilik veya diğer kişisel veya tescilli haklar dahil olmak üzere hiçbir üçüncü tarafın haklarını ihlal etmeyeceğini kabul edersiniz. Ayrıca yorumlarınızın yasadışı, taciz edici veya müstehcen materyal içermeyeceğini veya Hizmetin veya ilgili bir web sitesinin çalışmasını herhangi bir şekilde etkileyebilecek herhangi bir bilgisayar virüsü veya başka bir kötü amaçlı yazılım içermeyeceğini kabul edersiniz. Sahte bir e-posta adresi kullanamaz, kendinizden başkası gibi davranamaz veya herhangi bir yorumun kaynağı olarak bizi veya üçüncü tarafları yanlış yönlendiremezsiniz. Yaptığınız tüm yorumlar ve bunların doğruluğundan yalnızca siz sorumlusunuz. Sizin veya üçüncü tarafların yayınladığı herhangi bir yorum için sorumluluk almayız.

BÖLÜM 8 - KİŞİSEL BİLGİLER

Kişisel bilgilerinizi mağaza üzerinden göndermeniz Gizlilik Politikamıza tabidir.

BÖLÜM 9 - HATALAR, YARALANMALAR VE ÖLÇÜMLER

Bazen, sitemizde veya Hizmette, ürün açıklamaları, fiyatlandırma, promosyonlar, teklifler, ürün nakliye ücretleri, transit süreleri ve bulunabilirlikle ilgili olabilecek yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler içeren bilgiler bulunabilir. Herhangi bir hatayı, yanlışlığı veya ihmali düzeltme ve Hizmet veya herhangi bir web sitesinde yer alan herhangi bir bilginin önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda yanlış olması durumunda bilgileri değiştirme veya güncelleme veya siparişleri iptal etme hakkını saklı tutarız (siparişinizi verdikten sonra da dahil) .
Hizmette veya ilgili herhangi bir web sitesinde, yasalarca gerekli olmadıkça, fiyatlandırma bilgisi dahil, bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir bilgiyi güncelleme, değiştirme veya açıklama yükümlülüğümüz yoktur. Hizmette veya ilgili bir web sitesinde yer alan tüm bilgilerin değiştirildiğini veya güncellendiğini belirtmek için Hizmette veya ilgili bir web sitesinde belirtilen hiçbir güncelleme veya yenileme tarihi uygulanmamalıdır.

BÖLÜM 10 - YASAK KULLANIM

Hizmet Şartlarında belirtilen diğer yasaklara ek olarak, siteyi veya içeriğini kullanmanız yasaktır: (a) yasa dışı amaçlarla; (b) yasadışı eylemlerde bulunmak veya başkalarına katılmak için başkalarını istemek; (c) herhangi bir uluslararası, federal, eyalet veya eyalet düzenlemesini, kuralını, kanunu veya yerel düzenlemeyi ihlal etmek; (d) fikri mülkiyet haklarımızı veya başkalarının fikri mülkiyet haklarını ihlal etmek veya ihlal etmek; (e) cinsiyet, cinsel yönelim, din, etnik köken, ırk, yaş, ulusal köken veya sakatlığa bağlı olarak taciz etmek, kötüye kullanmak, hakaret etmek, zarar vermek, hakaret etmek, iftira etmek, küçük düşürmek, tehdit etmek veya ayrım yapmak; (f) yanlış veya yanıltıcı bilgi vermek; (g) Hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin, diğer web sitelerinin veya İnternet'in işlevselliğini veya çalışmasını etkileyecek herhangi bir şekilde kullanılacak veya kullanılabilecek virüsleri veya başka türde bir zararlı kodu yüklemek veya iletmek; (h) başkalarının kişisel bilgilerini toplamak veya izlemek; (i) spam, kimlik avı, eczane, bahane, örümcek, tarama veya kazıma yapmak; (j) müstehcen veya ahlaksız bir amaç için; veya (k) Hizmetin veya ilgili diğer web sitelerinin, diğer web sitelerinin veya İnternet'in güvenlik özelliklerine müdahale etmek veya onları engellemek. Yasaklı kullanımlardan herhangi birini ihlal etmek için Hizmeti veya ilgili herhangi bir web sitesini kullanımınızı sonlandırma hakkımız saklıdır.

BÖLÜM 11 - GARANTİLERİN REDDİ; SORUMLULUK SINIRLAMASI

Hizmetimizi kullanımınızın kesintisiz, zamanında, güvenli veya hatasız olacağını beyan etmiyoruz veya garanti etmiyoruz.
Hizmetin kullanımından elde edilebilecek sonuçların doğru veya güvenilir olacağını garanti etmiyoruz.
Hizmeti, zaman zaman belirsiz süreler boyunca kaldırabileceğimizi veya herhangi bir zamanda size bildirmeden hizmeti iptal edebileceğimizi kabul ediyorsunuz.
Hizmeti kullanmanızın veya kullanamamanızın tamamen sizin sorumluluğunuzda olduğunu açıkça kabul ediyorsunuz. Hizmet ve hizmet aracılığıyla size sunulan tüm ürünler ve hizmetler (tarafımızca açıkça belirtilmediği sürece), kullanımınız için "olduğu gibi" ve "mümkün olduğu gibi", herhangi bir şekilde, açık veya tüm zımni garantiler veya satılabilirlik, satılabilir kalite, belirli bir amaca uygunluk, dayanıklılık, unvan ve ihlal etmeme koşullarını içeren, zımni.
Hiçbir durumda, Aslıhan Başak Koçak, yöneticilerimiz, memurlarımız, çalışanlarımız, bağlı şirketlerimiz, acentelerimiz, yüklenicilerimiz, stajyerlerimiz, tedarikçilerimiz, servis sağlayıcılarımız veya lisans verenlerimiz herhangi bir yaralanma, kayıp, hak talebi veya doğrudan, dolaylı, tesadüfi, cezai, özel veya sınırlama olmaksızın kar kaybı, gelir kaybı, tasarruf kaybı, veri kaybı, ikame masrafları veya sözleşmeye bağlı olsun, ihmal (ihmal dahil), kesin sorumluluk veya başka türlü, bunlardan kaynaklanan zararlar dahil olmak üzere her türlü sonuçta ortaya çıkabilecek zararlar Hizmet veya herhangi bir üründeki herhangi bir hata veya eksiklik dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, hizmet veya hizmet kullanılarak elde edilen herhangi bir ürünün ya da hizmet veya herhangi bir ürünün kullanımına ilişkin herhangi bir hak talebinde Hizmetin kullanımının bir sonucu olarak ortaya çıkan her türlü zarar veya ziyan, olasılıkları önerilse bile, hizmet aracılığıyla yayınlanan, iletilen veya başka şekilde sunulan herhangi bir içerik (veya ürün). Bazı eyaletler veya yargı bölgeleri, dolaylı veya olası zararlar için yükümlülüğün hariç tutulmasına veya sınırlandırılmasına izin vermediğinden, bu eyaletlerde veya yargı alanlarında, sorumluluğumuz yasaların izin verdiği azami ölçüde sınırlandırılmalıdır.

BÖLÜM 12 - BELİRLEME

Herhangi bir üçüncü şahıs tarafından, bu Hizmet Şartları'nı veya referansla eklediğiniz belgeleri ihlal etmeniz ya da ihlali nedeniyle ortaya çıkabilecek makul avukatlık ücretleri de dahil olmak üzere, herhangi bir iddia veya talebe karşı zararsız Aslıhan Başak Koçak’ı ve ana, iştirakler, iştirakler, ortaklar, memurlar, direktörler, acenteler, müteahhitler, lisans verenler, hizmet sağlayıcılar, taşeronlar, tedarikçiler, stajyerler ve çalışanları savunmayı ve tutmayı kabul edersiniz.

BÖLÜM 13 - SEVERABİLİTE

Bu Hizmet Şartlarının herhangi bir hükmünün yasadışı, geçersiz veya uygulanamaz olarak tespit edilmesi durumunda, bu hüküm yine de geçerli yasaların izin verdiği ölçüde uygulanabilir olacaktır ve uygulanamaz kısım bu Şartlar’dan çıkarılmış sayılır. Hizmet, bu tür bir tespit, kalan diğer hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

BÖLÜM 14 - FESİH

Sonlandırma tarihinden önce tarafların yükümlülükleri ve yükümlülükleri bu sözleşmenin feshi tüm amaçlar için feshedilir.
Bu Hizmet Şartları siz veya bizim tarafımızdan sonlandırılmadığı sürece ve geçerlidir. Artık Hizmetlerimizi kullanmak istemediğinizi veya sitemizi kullanmayı bıraktığınızı bize bildirerek bu Hizmet Koşullarını istediğiniz zaman feshedebilirsiniz.
Bizim tek hükümümüzde, bu Hizmet Şartlarının herhangi bir şartına veya hükmüne uyma konusunda başarısız olduğunuzu veya başarısız olduğunuzu düşünüyorsanız, ayrıca herhangi bir zamanda bu sözleşmeyi feshedebiliriz; fesih tarihini de dahil olmak üzere; ve / veya buna göre, Servislerimize (veya bunların herhangi bir kısmına) erişiminizi reddedebilir.

BÖLÜM 15 - TÜM ANLAŞMA

Bu Hizmet Şartlarının herhangi bir hakkını ya da hükmünü uygulamamayı ya da uygulamamamızı, bu hak ya da hükmün feragatı teşkil etmez.
Bu Hizmet Koşulları ve bu sitede veya Hizmet ile ilgili tarafımızca yayınlanan politikalar veya çalışma kuralları, sizin ve bizim aramızdaki tüm anlaşmayı ve anlayışı teşkil eder ve herhangi bir önceki veya eş zamanlı anlaşmanın, iletişimin ve tekliflerin yerine geçerek Hizmeti kullanımınızı yönetir. (sözlü veya yazılı olsun olmasın, sizinle aramızda (Hizmet Şartları'nın önceki sürümleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere).
Bu Hizmet Şartlarının yorumlanmasındaki herhangi bir belirsizlik, taslak oluşturan tarafa karşı yorumlanamaz.

BÖLÜM 16 - HÜKÜMET

Bu Hizmet Koşulları ve size Hizmet verdiğimiz her türlü ayrı anlaşma, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına (İstanbul mahkemeleri) göre yönetilecek ve yorumlanacaktır.

BÖLÜM 17 - HİZMET ŞARTLARINDA DEĞİŞİKLİK

Hizmet Şartlarının en güncel sürümünü bu sayfada istediğiniz zaman inceleyebilirsiniz.
Kendi takdirimize bağlı olarak, web sitemize güncelleme ve değişiklik yaparak bu Hizmet Şartlarının herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Değişiklikler için web sitemizi periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu Hizmet Şartlarında herhangi bir değişiklik yapılmasının ardından web sitemizi veya Hizmet'i kullanmaya veya erişmeye devam etmeniz, bu değişikliklerin kabul edildiğini gösterir.

BÖLÜM 18 - İLETİŞİM BİLGİLERİ

Hizmet Şartları ile ilgili sorular aslihan.basakk@gmail.com adresinden bize gönderilmelidir.