GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

BÖLÜM 1 -

Bilgilerinizle Ne Yaparız?
Mağazamızdan bir şey satın aldığınızda, alım satım işleminin bir parçası olarak, bize verdiğiniz kişisel bilgilerinizi adınız, adresiniz ve e-posta adresiniz gibi topluyoruz.
Mağazamıza göz attığınızda, tarayıcınız ve işletim sisteminiz hakkında bilgi edinmemize yardımcı olacak bilgileri sağlamak için, bilgisayarınızın İnternet protokolü (IP) adresini de otomatik olarak alırız.
E-posta pazarlaması (varsa): İzninizle, size mağazamız, yeni ürünler ve diğer güncellemeler hakkında e-posta gönderebiliriz.

BÖLÜM 2 -

Onayımı Nasıl Alıyorsunuz?
Bir işlemi tamamlamak, kredi kartınızı doğrulamak, sipariş vermek, teslimat düzenlemek veya satın almak için bize kişisel bilgiler sağladığınızda, bizden almamızı ve sadece belirli bir nedenden dolayı kullanmamızı kabul ettiğiniz anlamına gelir.
Kişisel bilgilerinizi ikincil bir sebepten dolayı sorarsanız, pazarlama gibi, sizden doğrudan ifade edilen onayınızı isteriz veya size hayır deme fırsatı sunarız.

Onayımı nasıl geri çekebilirim?
Üyeliği kabul ettikten sonra fikrinizi değiştirirseniz, herhangi bir zamanda aslihan.basakk@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçerek bilgilerinizin sürekli toplanması, kullanılması veya açıklanması için sizinle iletişime geçmemiz için onayınızı geri çekebilirsiniz.

BÖLÜM 3 - AÇIKLAMA

Kişisel bilgilerinizi, yasaların gerektirmesi veya Hizmet Şartlarımızı ihlal etmeniz durumunda ifşa edebiliriz.

BÖLÜM 4 - MAĞAZA

Mağazamız Shopify Inc.'de barındırılmaktadır. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi size satmamıza izin veren online e-ticaret platformunu sunarlar.
Verileriniz Shopify’ın veri depolaması, veritabanları ve genel Shopify uygulaması aracılığıyla saklanır. Verilerinizi bir güvenlik duvarının arkasındaki güvenli bir sunucuda depolarlar.

Ödeme:
Satın alma işleminizi tamamlamak için doğrudan bir ödeme ağ geçidi seçerseniz, Shopify kredi kartı verilerinizi saklar. Payment Card Industry Data Security Standard (PCI-DSS) ile şifrelenir. Satın alma işlem verileriniz yalnızca satın alma işleminizi tamamlamak için gerekli olduğu sürece saklanır. Bu işlem tamamlandıktan sonra, alım işlem bilgileriniz silinir.
Tüm doğrudan ödeme ağ geçitleri, Visa, MasterCard, American Express ve Discover gibi markaların ortak bir çabası olan PCI Güvenlik Standartları Konseyi tarafından yönetilen PCI-DSS tarafından belirlenen standartlara uyar.
PCI-DSS gereksinimleri, kredi kartı bilgilerinin mağazamız ve servis sağlayıcıları tarafından güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlamaya yardımcı olur.
Daha fazla bilgi için, burada Shopify’ın Hizmet Şartları’nı veya burada Gizlilik Bildirimini de okumak isteyebilirsiniz.

BÖLÜM 5 - ÜÇÜNCÜ TARAF HİZMETLERİ

Genel olarak, tarafımızca kullanılan üçüncü taraf sağlayıcılar, bilgilerinizi yalnızca bize sağladıkları hizmetleri yerine getirebilmeleri için gereken ölçüde toplar, kullanır ve açıklar.
Bununla birlikte, ödeme ağ geçitleri ve diğer ödeme işlem işlemcileri gibi bazı üçüncü taraf servis sağlayıcıları, satın alma işlemleriniz için kendilerine sağladığımız bilgilerle ilgili kendi gizlilik politikalarına sahiptir.
Bu sağlayıcılar için, kişisel bilgilerinizin bu sağlayıcılar tarafından nasıl ele alınacağını anlayabilmeniz için gizlilik politikalarını okumanızı öneririz.
Özellikle, belirli sağlayıcıların sizden veya bizden farklı bir yargı alanında bulunan tesislerde bulunabileceğini veya bulunduğunu unutmayın. Bu nedenle, bir üçüncü taraf servis sağlayıcısının hizmetlerini içeren bir işleme devam etmeyi seçerseniz, o zaman bilgileriniz o hizmet sağlayıcısının veya tesislerinin bulunduğu yargı alanının yasalarına tabi olabilir.
Mağazamızın web sitesinden ayrıldığınızda veya bir üçüncü taraf web sitesine veya uygulamasına yönlendirildikten sonra, artık bu Gizlilik Politikasına veya web sitemizin Hizmet Şartlarına tabi değilsiniz.

Bağlantılar

Mağazamızdaki bağlantılara tıkladığınızda, sizi sitemizden uzağa yönlendirebilirler. Diğer sitelerin gizlilik uygulamalarından sorumlu değiliz ve gizlilik bildirimlerini okumanızı öneririz.
Google analytics:
Mağazamız, sitemizi kimlerin ziyaret ettiğini ve hangi sayfalara bakıldığını öğrenmek için Google Analytics'i kullanıyor.

BÖLÜM 6 - GÜVENLİK

Kişisel bilgilerinizi korumak için, uygun bir şekilde kaybolmaması, kötüye kullanılması, erişilmesi, ifşa edilmemesi, değiştirilmemesi veya imha edilmemesi için sektörün en iyi uygulamalarını takip ediyoruz.
Bize kredi kartı bilgilerinizi verirseniz, bilgiler güvenli yuva katmanı teknolojisi (SSL) kullanılarak şifrelenir ve bir AES-256 şifreleme ile depolanır. İnternet üzerinden veya elektronik depolama üzerinden hiçbir aktarım yöntemi% 100 güvenli olmasa da, tüm PCI-DSS gerekliliklerine uyuyoruz ve genel olarak kabul görmüş ek endüstri standartlarını uyguluyoruz.


BÖLÜM 7 - GİZLİLİK POLİTİKASI İÇİN DEĞİŞİKLİKLER

Bu gizlilik politikasını istediğimiz zaman değiştirme hakkımız saklıdır, bu nedenle lütfen sık sık gözden geçirin. Değişiklikler ve açıklamalar, web sitesinde yayınlanmasından hemen sonra yürürlüğe girecektir.

SORULAR VE İLETİŞİM BİLGİLERİ

İsterseniz: hakkınızdaki kişisel bilgilere erişmek, düzeltmek, düzeltmek veya silmek, bir şikayette bulunmak veya daha fazla bilgi edinmek için aslihan.basakk@gmail.com adresinden veya posta yoluyla bize ulaşın.